DIGITAL SIGNAGE

Size özel kapalı devre bilgilendirme ekranları

Digital Signage Nedir ?

Digital Signage kısaca kapalı devre çalışan bilgilendirme ekranları yayın sistemidir.

Bu sistemlerde Speed Signage CMS Digital Signage yazılımları gibi bu sistemler için özel geliştirilmiş yazılımlar sayesinde tek bir noktadan tüm ekranlarınızın içerik yönetimini yapabilirsiniz.

Bu yazılımlar ile ekranlarınızdaki içeriklerin yayın planlamalarını dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Bu yayın planlamaları sayesinden içeriklerinizin hangi tarih ve saatte yayınlanacağını planlayabilir, ekranlarınızda farklı kaynaklardan dinamik içerikler yayınlayabilirsiniz.

Bilgilendirme Ekranları

Genellikle farklı noktalarda çoklu mağaza veya binaları olan kuruluşlar, hedef kitlelerine ulaştırmak istedikleri içerik ve bilgilendirmeleri Digital Signage sistemi üzerinde merkezi olarak yayınlayabilirler.

Ayrıca kurumlar bünyelerinde Digital Signage ekranlarını kurumsal iletişim platformu olarak da kullanabilmektedirler.

Digital Signage ekranlarınızda kendi kurumsal kimliğinize uygun tema yerleşimleri oluşturabilirsiniz. Bu sayede ekranlarınızda resim, video, web sitesi, tarih, saat, hava durumu ve döviz bilgisi gibi farklı interaktif ve dinamik içerikler yayınlayabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Digital Signage Faydaları Nelerdir ?

Hareketli içerikler her zaman insanların daha fazla
dikkatini çekmektedir

Strech Ekranlar

Strech ekranlar dar alanlar için özel olarak tasarlanmış ince ve dar ekranlardır. Genellikle havalimanı ve otobüs terminallerinde yönlendirme amaçlı kullanılmaktadır. 

Yeni nesil teknoloji ve tasarımlar sayesinde daha ince ve daha dar ekranlar geliştirilmiştir. Bu sayede retail raf ekranı olarak da son dönemde çok sık kullanılmaya başlanmıştır. 

Asansör Ekranları

Asansör içerisinde bulunan kişilerin geçireceği zamanın daha verimli hemde etkili olması için tercih edilen bir ekran çözümüdür.

Asansör kabini içerisinde ve dışarısındaki ekranlarda yapılan bilgilendirme,  güncel haberler ve medya içerikleri gibi  yayınlar  ile zamanı değerli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımız

Sizlere Detaylı Bilgi Vermemizi İster Misiniz ?

Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi talepleriniz için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.Yöneticilerimiz en kısa sürede sizler ile iletişime geçeceklerdir.