Dısplay Totem & Kıosk

Size özel kapalı devre bilgilendirme ekranları

Display Totem

Dijital Display Totem,  göz alıcı promosyon ekranları oluşturmak için kullanılabilen bağımsız, tek taraflı bir dijital reklam panosudur. Hem resim slayt gösterilerini hem de videoları (sesli veya sessiz) destekleyebilir, mesajlarınıza modern bir görünüm verir ve öne çıkmalarına yardımcı olur.  

Kurumunuza ve markanıza uygun tasarımlar, üstün HD görüntü kalitesinde sizlere Display  Totem çözümleri sunmaktayız.  Projenize ve kullanım amacanıza  göre multi touch  özelliğine sahip olabilirsiniz. Bunun yanında talebinize göre dış ortam ve zorlu hava koşullarına dayanıklı Outdoor Display  çözümleri de sunabilmekteyiz.

Outdoor Display Totem

Özellikle açık hava reklamcılığında kullanılan Outdoor Display Totem çözümleri her türlü zorlu hava koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Bu çözümlerde kullanılan iklimlendirme sistemleri bir otomasyon ile hava koşullarına uygun olarak kasa içerisindeki iklim değerlerini otomatik olarak ayarlayabilmekle birlikte tüm ayarlar ve değerleri uzaktanda yönetebilir ve izleyebilirsiniz.

Korumalı ve darbelere dayanıklı kasası sayesinde güvenlik üst düzeydedir. Ayrıca hırsızlığa karşın müdahale kapağı açık/kapalı uyarı sistemleri mevcuttur.

Kullanım Alanları

Wayfinder Kiosk

Wayfinder Kioks  çözümleri alışveriş merkezlerinde ziyaretçilerin gitmek istedikleri noktaları için kolaylıkla yol tarifi almalarına yardımcı olan çözümlerdir. Özel bir yazılım ile kurumunuza özel tasarım ve yönlendirme uygulaması çalışması yapılmaktadır. 

Tasarımlarımız  ve sınırsız renk seçenekleri ile markanıza ve kullanım alanınıza uyum sağlar.

Full HD 1080p ve profesyonel ekran seçenekleri, farklı işletim sistemlerine sahip player kullanım imkanı bulunmaktadır.

Dokunmatik Kiosk

Dokunmatik Kiosk çözümleri ile farklı kullanıcı deneyimleri yaşatabilir, işlemlerinizi kullanıcılarınıza hızlıca yaptırabilir, farklı veri toplama ve işleme uygulamaları için kullanabilirsiniz.

Dokunmatik Kiosk çözümlerine uygulamalarınıza göre farklılık gösterebilir olan kredi kartı cihazı, barkod okuyucu, barkod yazıcısı, RFID kart okuyucu gibi bir çok farklı donanımlar eklenebilir.

Çözüm Ortaklarımız

Sizlere Detaylı Bilgi Vermemizi İster Misiniz ?

Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi talepleriniz için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.Yöneticilerimiz en kısa sürede sizler ile iletişime geçeceklerdir.