Kablosuz Görüntü Aktarım

Tıkla, Paylaş ! Video Konferans Deneyimi

Kablosuz Görüntü Aktarım Sistemi Nedir ?

Kablosuz Görüntü Aktarım Sistemleri; bir bilgisayar veya mobil cihazdan ekrana veya projeksiyona görüntüyü arada bir kablo olmadan wireless altyapısını kullanarak görüntüyü taşıyan cihazlardır.

Kablosuz görüntü aktarım cihazı modellerine göre ebatları da değişebilmekte olup, en çok kullanılan modelleri bir modem büyüklüğündedir ve ekrana görüntüyü yansıtmayı ve görüntüyü ekrandan almayı tek tıklamayla kolaylaştırma adına cihazın usb girişli butonları vardır.

Wireless Presentation System

Clickshare ile bağlandığınız zaman, insanları, içerikleri ve düşünceleri bir araya getirmek artık her zamankinden daha kolay hale gelecek.

Tek bir buton sayesinde dizüstü bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan, herşeyi bir sunum ekranına yansıtabilir, toplantılarınızı kusursuz bir paylaşım deneyimine dönüştürebilirsiniz.

Kablo yok, kurulum yok, bağlanmak için beklemek yok! Toplantılar normal akışında devam ederken sizin için de konsantrasyon kaybı yok!

Kullanım Alanları

Clickshare ile “Çalışanlarınızın motivasyonunu yükseltin”

ClickShare’in USB üzerinden çalışan butonu ve iOS&Android üzerinde çalışan uygulamaları sayesinde toplantı odalarında görünen kablo karmaşasından kurtulmak mümkün. Özel bir bağlantı girişi kullanılmadığı için ek kablolara veya çevirici adaptörlere ihtiyacınız yok. Kablo derdi olmadığından kurulum için daha az, paylaşımlarınız için daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

Kablosuz bağlantı hiç bu kadar kolay olmamıştı ! Yapmanız gereken tek şey butona bir kez dokunmak. Clickshare ile bağlandığınızda görüntünüzün en boy oranları korunur. Böylece dizüstü bilgisayarınızda gördükleriniz, toplantı odanızın sunum ekranına aynı görüntü oranında aktarılır.

Clickshare buton ile bağlanırken, herhangi bir yazılım yüklemenize veya kurmanıza gerek yok. Sadece uygulama dosyasını (exe dosyası) çalıştırın ve artık hazırsınız. Bilgisayarınızdan Clickshare butonunu çıkardığınızda PC( Mac vb.) üzerinde herhangi bir yüklü yazılım kalmayacaktır.

Clickshare ile teknoloji sizin yanınızda! Ürün zekası ile herşeyi sizin için çözüme ulaştırıyor. Toplantı odanızda bulunan Clickshare ile önemli sunumlarınızı tek bir tuşa dokunarak sunum ekranına aktaracak olmanın güvenini hissedersiniz.

Clickshare butonuna tek bir dokunuşla toplantı odanızın görüntü cihazına en hızlı ve etkili bir şekilde bağlanabilirsiniz. Clickshare’i bir kere kullandıktan sonra bunca zaman neden kablo karmaşası ile uğraştığınızı sorgulayacaksınız

 
 
 

Clickshare tüm PC, Mac, tablet ya da akıllı telefonlardan sunum yapabilme imkanı sağlar. Clickshare buton ile PC ve Mac’lerde, İOS ve Android platformları için geliştirilen Clickshare uygulaması ile de mobil cihazlardan içerik paylaşabilirsiniz.

 

Neden Kablosuz Görüntü Aktarım Sistemi?

Kablosuz Görüntü Aktarım Sistemi toplantıyı daha etkin bir hale getirmek amacıyla şirketler için temel gereksinim haline gelmektedir. Özellikle hızlı ve kolay bir şekilde bilgisayar ya da mobil cihazların anında kablosuz olarak ekrana yansıtılabilmesi hem zaman, hem de kullanılabilirlik açısından çok daha verimli olmaktadır.

Ayrıca ortamdaki HDMI, DVI gibi görüntü kablolarını ortadan kaldırdığı gibi bilgisayar, notebook, telefon, tablet gibi cihazlardan görüntü aktarmak için çeşit çeşit görüntü kablosu veya dönüştürücü bulundurmaya gerek kalmaz.

Kablosuz Sunum Sistemleri

Kablosuz görüntü aktarım sistemlerinde kullanılan cihazlar kullanıcıya aşağıdaki imkanları sağlar:

Bağlanın

Düğmeyi USB ‘ye takın veya Masaüstü Uygulamanızı kullanın

Tıklayın

USB butonunuza veya uygulama butonunuza tıklayın

Paylaşın

Performansı yüksek toplantınızda sunumlarınızı paylaşın

Ürün Karşılaştırması

Toplantı Odası Tipi

Küçük toplantı odası

Standart toplantı odası

Büyük toplantı odası

Yönetim Kurulu Odaları  Konferans Salonları

Merkezi Yönetim

Var

Var

Var

Var

Uygulama Paylaşımı

Var

Var

Var

Var

Ekran Kullanıcı Sayısı

1

2

2

8

Bağlantı Portu

1 x HDMI

1 x HDMI

1 x HDMI

2 x HDMI

Touch Desteği

Yok

Var

Var

Var

Güvenlik Yapılandırması

Var

Var

Var

Var

Yazı Tahtası Desteği

Yok

Yok

Var

Var

BYOD

iOS and Android app

iOS and Android app Google Cast, Airplay

iOS and Android app Google Cast, Airplay and Miracast (Yakında)

iOS and Android app Google Cast, Airplay

Çözüm Ortaklarımız

Sizlere Detaylı Bilgi Vermemizi İster Misiniz ?

Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi talepleriniz için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.Yöneticilerimiz en kısa sürede sizler ile iletişime geçeceklerdir.