Kişi Sayma

Ziyaretçi Yoğunluğunuzu Anlık Olarak Yönetin

Neden
Bon Intelligence ?

Bon Intelligence, gelişen Yapay zeka (deep learning ai) destekli yazılım teknolojisi ile veri toplayan ve işleyen ve farklı uygulama endüstrilerinde verimliliği artırmayı hedefleyen bir teknolojidir.

Bon Intelligence perakende çözümü “BonRetail” ticarileştirilmiş ve aynı temel teknoloji ile ürün yelpazesini geliştirmeye devam etmektedir.  

Bon Intelligence BonRetail çözümü ile, özel donanım ve  yapay zeka  (deep learning ai) tabanlı algoritma aracılığıyla kapalı ve açık havada ziyaretçi profili hakkında benzersiz öngörüler sağlar.

Bon Intelligence

BonRetail yapay zeka (Deep Learnıng ai) teknolojisi ile gerçek zamanlı olarak veri üretmektedir

BonRetail yapay zeka ( Deep Learning ai ) teknolojisi sayesinde güçlü bir çalışma yapısına sahiptir.

  • Kişi Sayma

  • Demografik kırılım

  • Duygu ve hareket patronlarını tespit ederek;

    • Kaynak tahsisini optimize etmek ve çalışan performansını yönetmek için kaynak sağlar​

    • Zincir mağazalardaki satış performansını karılaştırmasını sağlar

    • Daha iyi trafik akışı ve plalaması ve ticari reklam kararları vermeniz için gerekli veriyi temin eder.

Demografik Trafik Sayımı

Bon Intelligence geleneksel trafik sayımı yöntemlerini alıp, bir dizi algoritmayla birlikte işiniz için yüksek oranda doğru tüketici iç görülerine dönüştürür.

Bon Intelligence dijital fotoğraflar çekerek gerçek zamanlı yapay zeka ile onları yaklaşık yaş, cinsiyet ve hatta ruh durumlarına göre tanımlayarak ana demografik özelliklerini çıkartır. Teknoloji çalışanların ve mağazanın dışında kalan hareketleri filtreleyebilmektedir

 

Ön Saha
Çalışan İzleme

Bon Intelligence perakende satış ve müşteri ilişkileri hizmet sağlayıcılarına çalışanların mağaza içindeki ve dışındaki hareketlerini ölçümlendirir.

Her çalışanın yakasına takılan bir sensör yardımıyla, mağaza içindeki tüm hareketleri takip edilebilir.

Çalışan verisi sayesinde, müşteri çıktıları rafine edilebilir ve yönetime mağaza hareketliliğiyle ilgili tam bir resim sunulabilir. Bu, müşterinin önüne çıkabilecek engelleri ve genel operasyon çalışmalarını ölçümlemek için harika bir araçtır.

Dört Dörtlük Çözüm Paketi

Bon Intelligence satış operasyonlarını, ürün teminini, pazarlama kampanyalarının etkilerini artırmak için çok katmanlı bir çözüm sunuyor. Yüksek oranda kesinliği olan veri ile parekende satışçılar ve müşteri hizmetleri sağlayıcıları, daha etkili sonuç alır ve sıradışı bir müşteri deneyimi sunar.

Müşteri Etkileşimi

Bon Intelligence, sunduğu temel çözümler sayesinde mağaza içindeki tüm müşteri hareketini takip edebilir.

Ek sensörler yardımıyla, verimiz sayesinde stantlarda ne kadar süre harcadığını, hizmet almak veya ödeme yapmak ne kadar beklediğini ölçülerek, müşteri deneyimi iyileştirilebilir.

Temel çözümümüze (demografik analiz) bağlı olarak Bon Intelligence, etkileşime, süreye ve ruh haline bağlı olarak müşteri memnuniyetini ölçümleyebilmektedir.

Mağaza Akışı ve Isı Ölçümü

Bon Intelligence, sunduğu temel çözümler sayesinde mağaza içindeki tüm müşteri hareketini takip edebilir.

Ek sensörler yardımıyla, verimiz sayesinde stantlarda ne kadar süre harcadığını, hizmet almak veya ödeme yapmak ne kadar beklediğini ölçülerek, müşteri deneyimi iyileştirilebilir.

Temel çözümümüze (demografik analiz) bağlı olarak Bon Intelligence, etkileşime, süreye ve ruh haline bağlı olarak müşteri memnuniyetini ölçümleyebilmektedir.

Sosyal Mesafe ve Maske Kontrolü

Covid 19 salgınının ekonomik etkisini çok az kişi tahmin edebildi.Sağlık ve güvenlik zorunluluklarını karşılayabilmek, faaliyete kalabilmek, yerel yönetimlerle birlikte hareket eden perakende ve müşteri hizmetleri servis sağlayıcılarını virüsün yayılımını önlemek için fiziksel önlemler almak durumunda bıraktı.

Müşterilerimizin bu konuda ek desteğe ihtiyaç duyacağını düşünerek Bon Intelligence yapay zeka çıktılarını, pazarlama/verimlilik aracı olmanın ötesine taşıyarak, aynı zamanda mağazada sağlık ve güvenlik izlemesi yapabilmek içinde önemli bir araç haline dönüştürdü.

Digital Signage Sistemi

Entegre Reklam & Bilgilendirme Çözümü

İçerisinde ki wifi uyumlu oynatıcı, ses sistemi ve klavye entegre edilmiş dijital signage sistemi mevcuttur. İç mekanda kullanıma uygun olan bu sistemi kullanmak için tek ihtiyacınız olan şey elektrik bağlantısı ve Speed Signage CMS yazılımı.

Digital Totem

Müşteri akışınızı girişte konumlandıracağınız güçlü bir ekranla (500 veya 700 cd/m²) yönetin. Bu çözüm, ses modülü entegre edilmiş bir monitor, uygun Digital Totem ve yine önceden entegre edilmiş bir playerdan oluşmaktadır. 

 

Görsel ve Sesli Uyarı

Size Özel Görsel Tasarımlar

Müşteri Akış Yöneticisi’nin DUR ve GEÇ mesajları içeren tasarımlar bulunmaktadır. Talep üzerine size özel tasarımlar yapılabilmektedir.Özel olarak tasarlanan yeşil renkli GEÇ oku ve kırmızı renkli DUR işaretleri müşterinin dikkatini arttırmaktadır.

 

Sesli Uyarılar

Ekrandaki görsel uyarıların etkisi, ekstra ses mesajları ile arttırılmaktadır. Kısa bir açıklamanın, müşterilerin kurallara uymasında daha olumlu etkisi olduğu gözlenmektedir. Entegre ses sistemi ile sesin şiddetini ayarlayabilir ya da sesi  tamamen kapatabilirsiniz.

 

Add Your Heading Text Here

Covid -19 Sonrası ?

Digital Totem ekranlarınızı girişte ya da mağaza içerisinde öne çıkarmak istediğiniz alanlarda digital signage çözümü olarak kullanabilirsiniz. Medya player sayesinde içerik yönetiminizi uzaktan yapabilirsiniz

Çözüm Ortaklarımız

Sizlere Detaylı Bilgi Vermemizi İster Misiniz ?

Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi talepleriniz için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.Yöneticilerimiz en kısa sürede sizler ile iletişime geçeceklerdir.