Otel Tv

Otellere Yönelik Çözümler

Otel TV Nedir ?

Otel TV; daha çok otel, hastane gibi yataklı hizmet veren yerlerin misafir veya hastalarına sunduğu, yönetilebilir TV yayın ve bilgi yayın sistemidir.

Evlerde kullanılan tüketici sınıfı TV lerden en önemli farkı, network veya anten kablosu üzerinden TV lerin uzaktan yönetilebilir olmasıdır.

Otelde konaklayanların, belirli sayı ve içerikteki televizyon kanalını bir abonelik ücreti ödemeden, uydu alıcı receiver kullanmadan ve otel odalarına gelen kablo üzerinden sinyaller vasıtası ile izlemesine olanak sağlayan merkezi tv sistemine denir.

Neden Otel TV?

Otel içerik yönetimi çözümü , tek bir tıklamayla servis ve IP ağ tabanlı uzaktan yönetimi kolaylaştıran kolay ve basit düzenleme araçları sunar. Otel Tv çözümü, kullanıcıların arayüzlerini kolayca düzenlemelerini sağlayan özelleştirilmiş arayüz sunar ve odadaki tüm TV’leri verimli bir şekilde yönetir.

Bu IoT ve sesle ilgili işlevler, yapay zeka ile gelecek neslin otel odalarına hazırlanmak için başlangıç noktanız olacak.

Hoşgeldin Ekranı

Otel TV’ler, çeşitli görüntüleri gösterme özelliği sayesinde, otel odalarında çeşitli karşılama mesajlarına kullanılmasını mümkün kılarak müşterilerin kendilerine ilgi gösterildiğini hissetmelerini sağlar.

Uzaktan Yönetim

Uzaktan yönetim ile Otel TV yönetimi, büyük masraflardan tasarruf etmenizi sağlar. Gerçek Zamanlı Uzaktan Yönetim, TV’lerin arızalanmasını önlemek için hatayı önceden bildirir ve algılar.

Çözüm Ortaklarımız

Sizlere Detaylı Bilgi Vermemizi İster Misiniz ?

Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi talepleriniz için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.Yöneticilerimiz en kısa sürede sizler ile iletişime geçeceklerdir.