Profesyonel Ses & Işık

Modern çalışma ve yaşam alanları

Profesyonel Ses & Işık Sistemleri

Speed Signage olarak profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemlerimiz ile açık veya kapalı alanlarda, konferans salonlarında, alışveriş merkezlerinde, otel, kafe ve hastane gibi çeşitli yapılarda ses, ışık ve görüntü çözümleri üretiyor ve sunuyoruz. Video Konferans ve sunum sistemleri, dış mekan aydınlatma sistemleri, müzik ve acil anons sistemleri, alanında üst seviyedeki hizmet ve kalite anlayışımızla profesyonel çözümler sunuyoruz.

Profesyonel Ses ve Görüntü

Profesyonel Ses ve Görüntü sistemleri ; iç ve dış mekanlarda hayatı kolaylaştırarak günlük yaşantıda önemli bir yere sahip olmaktadır. Ev, ofis, kongre-konferans alanları ve balo toplantı salonları yanı sıra otel, üniversite ve hastane gruplarında ve 7/24 kriz merkezlerinde öncelikli talep edilen sistemler arasındadır.

Profesyonel Ses ve Görüntü sistemleri, ses ve görüntü ekipmanlarının oluşturduğu özel sistemler olup otomasyon donanımı ve yazılımının bir araya gelmesi ile kullanıcının tek merkezden birçok sistemi yönetmesine destek verirken uyumlu KNX donanımlı aydınlatma, iklimlendirme sistemlerini de kolaylıkla sistemlerinize entegre ederek alışılmışın dışında bir bütünlüğe kavuşmanıza yardımcı olur. Tek kumanda ile binanın herhangi bir yerindeki bir sisteme basit arayüz sayesinde saniyeler içinde komut verebilirsiniz ve durumunu görebilirsiniz. Ayrıca yönetim paneli üzerinden çeşitli senaryo tanımlamaları yapmanız da mümkündür.

Kullanım Alanları

Profesyonel Ses Ve Görüntü Çözümlerimiz

Profesyonel Ses, Işık ve Görüntü Çözümleri Üretiyoruz

Çözüm Ortaklarımız

Sizlere Detaylı Bilgi Vermemizi İster Misiniz ?

Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi talepleriniz için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.Yöneticilerimiz en kısa sürede sizler ile iletişime geçeceklerdir.