Speed Sıgnage CMS

Yenilikçi ve Kullanıcı Dostu Digital Signage Yazılımı

Resim

Video

Rss

Web Sayfası

Tarih & Saat

Döviz Kuru

Canlı Yayın

Veri Kümesi

Her yerde çalışan digital signage yazılımı

Speed Signage CMS

Digital Signage sistemlerinde kullanıcılar için en önemli özelliğin başında platform bağımsız Digital Signage yazılımı kullanmaktır. Speed Signage olarak kullanıcılarımıza platform bağımsız Digital Signage yazılımı sunmaktayız

Speed Signage CMS Tanımak İster misiniz?

Speed Signage CMS, on-premise ve cloud base çalışabilen, kullanıcı dostu, kolay ve platform sisteminden bağımsız bir Digital Signage yazılımıdır. Günümüz digital signage dünyasının gereksinimlerinin ve ihtiyaçlarının fazlasını size verebilmektedir.

Dilediğiniz yerde ekranlarınızı yönetin

Sisteminizi dilediğiniz On-premise isterseniz Cloud şekilde kullanabilirsiniz

Kolay ve hızlı kurulum

Yüksek maliyetli alt yapı gereksinimi olmayan ve hızlı bir şekilde kurulabilen sistem

Kullanıcı dostu

Basit yönetim ve kullanım

Sisteminize platform bağımsız dilediğiniz sayıda ekran tanımlayabilirsiniz. Ekranlarınız için dilediğiniz şekilde ve sayıda grup oluşturabilir etiketler tanımlayabilirsiniz.

Ekran tanımlamalarında bulunan Player Güvenlik Kodu ve Yetkilendirme özelliği sayesinde sizin izin vermiş olduğunuz ekranlar üzerinde yayınlarınız görüntülenecektir.

Tema Oluşturun

İsterseniz statik isterseniz dinamik temalar oluşturun

Speed Signage CMS sisteminizde dilediğiniz sayıda ve şekilde temalar oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz temalara  zengin medya içerikleri ekleyebilir hedef kitlenizin çok daha fazla ilgisini çekebilecek yayın içerikleri oluşturabilirsiniz. 

Temalarınızın boyutlarını ekranlarınızın boyutlarına göre ayarlayıp çok daha kaliteli görüntü elde edebilirsiniz.

Yayın Planı Oluşturun

İçeriklerinizi istediğiniz zaman yayınlayın

Speed Signage CMS Digital Signage yazılımı üzerinden temalarınızı tek bir yayın planı üzerinde planlayıp bir yayın akışı oluşturabilirsiniz. Ayrıca tüm yayın planlarınız için tarih ve saat bazında zamanlama tanımlayabilirsiniz.

Sizlere Detaylı Bilgi Vermemizi İster Misiniz ?

Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi talepleriniz için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.Yöneticilerimiz en kısa sürede sizler ile iletişime geçeceklerdir.