Toplantı Odası Bilgi Sistemleri

Speed meeting Modern bir Toplantı ve Konferans Odası Rezervasyon Sistemidir

Speed Meeting

Günümüz de iş ortamımızda toplantı odaları oldukça fazla talep görmektedir. Kullanılabilir müsait toplantı odası bulmak oldukça zamanımızı almaktadır. Özellikle de her hangi bir şekilde takip edilemiyorsa aynı oda için aynı zamanlar da kullanım talepleri ve çakışmalar meydana gelebilmektedir. Toplantı Odası Bilgi Sistemleri ile tüm bu sorumlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Güçlü Entegrasyon

Speed Meeting doğrudan kullanmakta olduğunuz e-mail sunucularınızın takvim hizmetlerine bağlanır. Bağlantı için sunucularınıza her hangi bir müdahalede bulunmamakla beraber hiç bir şekilde bir program veya eklenti yüklememekteyiz. 

Sizlere sunmuş olduğumuz  Speed Meeting  çözümümüz Microsoft ® Exchange, Office 365 , G Suit takvim sistemlerine doğrudan ve sorunsuz bir şekilde bağlanır.

Kullanıcılarınız direk olarak kendilerinin kullanmakta olduğu takvim uygulaması üzerinden toplantı rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilirler

 

Nasıl Çalışır

E-mail Sunucusu

Tüm odalarınızın takvim hizmetlerinin alındığı sunucudur

Kullanıcı Bilgisayarı

Kullanıcılar toplantılarını kendi bilgisayarlarından oluşturabilirler

Toplantı Odası Bilgi Ekranı

Tüm toplantı durum ve detayları ekranda anlık görüntülenir

Speed Meeting Avantajları

Sizi toplantı odalarınızın kullanımındaki karmaşıklıkları ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Toplantı odaları bilgilendirme ekranları ile çok daha verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun yanında ;  

  • Endüstriyel ekran kullanıldığından uzun ömürlüdür

  • Tamamen uzaktan yönetim imkanı 

  • Kurum konseptinize uygun tasarımlar kullanabilirsiniz Windows, Android, Samsung Tizen ve LG WebOs işletim sistemi desteği

Çözüm Ortaklarımız

Sizlere Detaylı Bilgi Vermemizi İster Misiniz ?

Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi talepleriniz için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.Yöneticilerimiz en kısa sürede sizler ile iletişime geçeceklerdir.