Video Konferans

Tüm toplantı alanları için kolay, etkili ve güvenilir video çözümleri

Toplantı odaları İçin İdeal çözüm

Video konferans sistemleri için Ultra HD görüntüleme sistemiyle 4K’ya varan çözünürlüklerde parlaklığı keskin videolar, sıra dışı renk kalitesi ve olağanüstü optik hassasiyet sunar. 

Gelişmiş Modüler Ses Özelliği

Berrak ses, dünya standartlarında görüntülü konferans için büyük önem taşır ve Rally doğal, net ve yüksek ölçüde anlaşılır ses sunma konusunda çok başarılıdır. Logitech RightSound™, arka plan gürültüsünü önleyerek, sesleri otomatik olarak eşitleyerek ve aktif konuşmacılara odaklanarak ses netliğini artırır. Keskin hassaslıktaki mikrofon bölmeleri toplantıdaki herkesin net biçimde duyulmasını sağlarken bağımsız hoparlörler de büyük odaları zengin ve canlı sesle doldurur.

 

Neden Video Konferans ?

Günümüz dünyasında birim zamanda daha çok iş yapabilme isteği, daha fazla iletişimde bulunma ihtiyacını da beraberinde getirmiştir. Artan görüşme ve toplantılara gitmek için harcanan zaman, efor ve stres, verimliliği azaltırken çalışan performansını da düşürmektedir. Seyahatler şirketler için önemli masraf kalemleridir.Video konferans sistemleri bu dezavantajları ortadan kaldırır.

Gelişen teknolojinin sağladığı stabil bağlantı imkanları, sistemin kullanım kolaylığı, farklı cihazlar üzerinden her an bağlantı kurabilme olanakları, zamandan tasarruf sağlaması yanında masrafları azaltması iş dünyasında, eğitim ve sosyal alanda tercih edilmesini sağlamıştır.

Çözüm Ortaklarımız

Sizlere Detaylı Bilgi Vermemizi İster Misiniz ?

Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi talepleriniz için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.Yöneticilerimiz en kısa sürede sizler ile iletişime geçeceklerdir.