Video Konferans / Logıtech

Kendi Kurallarınızla İş Birliği Yapın

Her alan İçin Mükemmel Çözüm

Modern iş yerlerinde en önemli nokta iş birliğidir. Logitech gelişmiş video konferans çözümleri ekiplerinizin görüşme yapmasını, dosya, ekran ve fikirlerini paylaşmasını sağlar. Sorunsuz, verimli ve eğlenceli toplantılar yapın

Tüm Çalışma Alanları İçin Uygun Çözümler

Kişisel
Küçük
Orta
Büyük

Tüm Sistemler İle Uyumlu

Logitech ve Google Cloud, yüksek kaliteli G Suite Hangouts Meet deneyimini konferans ve toplantı salonlarınızda kullanıma sunuyor.

Her Logitech görüntülü iş birliği ürünü Skype for Business and Teams için onaylanmıştır ve bunlarla uyumludur, ayrıca gelişmiş kullanıcı deneyimi için optimize edilmiştir.

Logitech ve Zoom’un görüntülü iş birliği araçları, masaüstü için Zoom Room, Zoom Room for Touch ve Zoom Meetings ürünlerini destekler.

HDR Özellikli Rightlight™ 3

HDR özellikli RightLight 3’ün düşük ışık koşullarında yarattığı farkı görün. Düşük ışıkta, doğrudan güneş ışığında ya da yüksek kontrastlı ışık koşullarında olsanız bile Logitech BRIO ile yaptığınız görüntülü çağrılarda harika görüneceksiniz.

Çözünürlük ve Kare Hızı

Çözünürlük
Kare Hızı

Çözünürlük, bir görsel ya da video görüntüsünün detay miktarıdır. Bir görsel ne kadar piksel ya da renkli nokta içerirse çözünürlük o kadar yüksektir. Görseli görüntüleyen bilgisayar/aygıtın, çözünürlük düzeyini etkileyeceğini göz önünde bulundurun.

Kısaca anlatmak gerekirse saniyede kare sayısı (FPS), bir görüntüleme aygıtının görselleri arka arkaya görüntüleme hızıdır. Çok düşük kare hızında çekilen ve/veya görüntülenen videolar dalgalı görünürken daha yüksek kare hızı daha pürüzsüz ve kesintisiz video akışı sağlar.

Toplantı Odalarına Özel Çözümler

Logitech Tap
Logitech RoomMate
Zoom Logitech Oda Çözümleri

Google Meet, Microsoft Teams Rooms ve Zoom Rooms dâhil video konferansı hizmetleri için toplantı odası dokunmatik kumandası

Video konferans çözümleri için özel olarak tasarlanmış mini bilgisayar

Küçük, orta ve büyük odalar için önceden yapılandırılmış sistemler

Çözüm Ortaklarımız

Sizlere Detaylı Bilgi Vermemizi İster Misiniz ?

Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi talepleriniz için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.Yöneticilerimiz en kısa sürede sizler ile iletişime geçeceklerdir.