Video Konferans / YEALINK

Yeni Nesil Tek Noktadan Video Konferans Çözümleri

Özel Bir Toplantı Odası Kurmak Çok Kolay

Sadelikle tasarlanan Yealink Video konferans çözümleri mikrofon ve hoparlörleri hepsi bir arada sistemde birleştirir. Birkaç dakika içinde özel bir toplantı odası kurulumu için tak ve çalıştır özelliği sağlayarak dağıtım ve yönetim için gereken süreyi büyük ölçüde azaltır.

Tüm Çalışma Alanları İçin Uygun Çözümler

Kişisel
Küçük
Orta
Büyük

Tüm Sistemler İle Uyumlu

Yenilikçi Video Konferans Çözümleri

Dünya sesten daha fazlasını içeren iletişim yöntemlerine geçerken, video işbirliği giderek daha önemli bir rol oynuyor. Yealink video konferans çözümleri, katılımcıların dünyanın herhangi bir yerindeki toplantı katılımcılarıyla görüntülü görüşme yapmasına ve içerik paylaşmasına olanak tanır. Yealink video konferans cihazları, sezgisel kullanıcı arayüzleri ve zengin özelliklere sahip tasarımları ile kullanımı ve kurulumu kolaydır. Video konferans katılımcıları, hareket halindeyken iletişim için masaüstü telefonlarından veya hatta mobil cihazlarından bir toplantıya katılmayı da seçebilirler.

Çözünürlük ve Kare Hızı

Çözünürlük
Kare Hızı

Çözünürlük, bir görsel ya da video görüntüsünün detay miktarıdır. Bir görsel ne kadar piksel ya da renkli nokta içerirse çözünürlük o kadar yüksektir. Görseli görüntüleyen bilgisayar/aygıtın, çözünürlük düzeyini etkileyeceğini göz önünde bulundurun.

Kısaca anlatmak gerekirse saniyede kare sayısı (FPS), bir görüntüleme aygıtının görselleri arka arkaya görüntüleme hızıdır. Çok düşük kare hızında çekilen ve/veya görüntülenen videolar dalgalı görünürken daha yüksek kare hızı daha pürüzsüz ve kesintisiz video akışı sağlar.

Çözüm Ortaklarımız

Sizlere Detaylı Bilgi Vermemizi İster Misiniz ?

Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi talepleriniz için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.Yöneticilerimiz en kısa sürede sizler ile iletişime geçeceklerdir.