Video Wall

Size özel kapalı devre bilgilendirme ekranları

VideoWall Nedir ?

VideoWall ekranları sadece bu çözümler için özel olarak üretilmiş olan ince çerçeveli ve bir bütün olarak çalışabilen özel ekranlardır.​ Bu ekranların bir çok kullanım alanı ve amacı olabildiğinden dolayı dünya pazarında ve Türkiye pazarında oldukça fazla talep görmektedir.

Genel Özellikleri 
  • 50.000 saat gibi uzun bir süre ömürleri vardır

  • Yüksek çözünürlük ve parlaklık

  • Çok ince çerçeve kalınlığı

  • Donanımsal olarak uzaktan yönetilebilir olması

Standart VideoWall

Genel olarak bir den fazla ekranın birleşimiyle daha büyük görüntü alanına sahip bir ekran oluşturulan bir VideoWall çözümüdür. Bu büyük görüntü alanında genellikle kullanıcılar sırayla arka arkaya video ve resim gibi içerikler yayınlamaktadır.

İsteğe göre Speed Signage CMS gibi gelişmiş Digital Signage yazılımlarıyla görüntü alanı bölünebilir ve her bir bölümde farklı görüntüler yayınlanabilir. Eğer bölümlerde farklı kaynaktan görüntü ve içerik yayınlanmak istenmesi durumunuda Video Processor gibi ek donanımlara ihtiyaç vardır.

Digital Art VideoWall

Art VideoWall çözümleri tamamen kullanıcının beklentisi ve isteği doğrultusunda ekran dizilimlerinden oluşan bir VideoWall çözümüdür. Ekran dizilimleri bağımsız olarak projeye göre tasarlanmaktadır.

Bu tasarımlar yatay, dikey, çapraz veya belli açıda yapılabilir. Ayrıca her bir Art VideoWall tasarımında birden fazla farklı boyutta ekran kullanılabilir.

Art VideoWall Standart Video Wall çözümlerinden sadece içerik yönetiminde faklılık göstermektedir. Çünkü yaapılan tasarıma göre özel bir içerik yazılımı kullanılması gerekmektedir. Genellikle her Art VideoWall tasarımını destekleyen üreticinin kendine ait içerik yazılımı mevcuttur.

Digital MenüBoard

Genel olarak yan yana tek sıra şeklinde bir dizilim ile kullanılan Digital Menü Board çözümleri günümüzde en küçük büfeden yük şube sayılarına sahip zincir fast food restaurantlarına kadar kullanılmaktadır. Kullanıcılar menülerini ve fiyatlarını interaktif bir şekilde müşterilerine yayınlayabilmektedirler.

Speed Signage CMS Digital Signage yazılımının özelliği sayesinde görsel içerik güncellemesine gerek kalmadan dilediğiniz ürünün görsel, menü içeriği ve fiyatı gibi bilgilerini bir kaç dakika içerisinde güncelleyebilirsiniz.

Ayrıca öğünlere göre otomatik değişkenlik gösteren menü yayınlarıda yapabilirsiniz.

İzleme Merkezi VideoWall

İzleme Odası VideoWall sistemleri genel olarak kesintisiz operasyonların yönetildiği ve takip edildiği sistemlerdir. Diğerlerinden en büyük farkı 7/24 kesintisiz bir şekilde çalışabiliyor olmasıdır. 

Bu çözümde ekran dizilimleri odaya ve kullanım amaçlarına göre farklılık gösterebilir. Ayrıca bu çözümün olmazsa olmazlarından biride Video Processor ürünüdür. Çünkü bu tarz operasyon merkezlerinden  çok  faklı kaynakta görüntü alınmakta olup operatörlerinde görüntüler üzerinde çok hızlı aksiyon almaları gerekmektedir.

Çözüm Ortaklarımız

Sizlere Detaylı Bilgi Vermemizi İster Misiniz ?

Çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi talepleriniz için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir.Yöneticilerimiz en kısa sürede sizler ile iletişime geçeceklerdir.