BLOG

Covid-19 Normalleşme Sürecinde Digital Signage Çözümlerinin Önemi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 önlemleri ve kısıtlamaları artık yavaş yavaş kaldırılmakta ve normalleşme süreçleri başlamaktadır. Resmi kurum ve özel kuruluşların da kendilerine özel kural ve uygulamaları olabilir.Digital Signage çözümlerinin faydaları sayesinde müşterilerinizin, ziyaretçilerinizin, çalışanlarınızın veya öğrencilerinizin nelere dikkat etmelerini bilmelerini sağlayabilir daha da önemlisi nasıl güvende ve sağlıklı olacakları hakkında bilgiler paylaşabilirsiniz.

Kısacası, Digital Signage çözümleri ile yayınlayacağınız hoş geldin mesajı ile birlikte hedef kitlenize şu an mevcut durumun normal bir durumdan farklı olduğunu ve dikkat etmeleri gereken unsurları hatırlatmanıza yardımcı olacaktır.

Bilindiği üzere bu süreçte tüm ortak kullanım alanlarının belli bir maksimum kişi sayısı limiti bulunmakta. Binanız da veya kullanım alanınız da bulunan kişi sayısını basit kişi sayma sistemlerini Digital Signage çözümleri ile entegre ederek hem genel bilgilendirme yapabilirsiniz hem de kişi sayılarını signage ekranlarınız da yayınlayabilirsiniz.

Binanızın ve ortak kullanım alanlarınızın sosyal mesafe ve maske kurallarınız hakkında bilgilendirme yapmanız girmiş olduğumuz normalleşme sürecinde oldukça önemli olacaktır. Ayrıca hijyen kurallarının ne kadar önemli olduğunu ( El yıkamak gibi ) Digital Signage ekranlarınızda mesaj olarak sık sık vermeniz önemli olacaktır.

Bunun ile birlikte ekranlarınıza farklı işlem ve amaçlar için QR kodları ekleyebilir, ziyaretçilerinize yaptırmanız gereken bir çok işlemi ekrana dokunmadan veya kağıt üzerinden yaptırmanıza gerek kalmaz. Böylelik ile hedef kitlenize daha fazla güven sağlayabilirsiniz.

Paylaş:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bizi Takip Edin

Diğer Yazılarımız

Bizi Takip Edin

Bültenimize Abone Olun

Speed Signage’in sunacağı fırsatlardan ve sektördeki yeni teknolojilerden haberdar olmak için abone olmayı unutmayınız!

Diğer Yazılarımız