BLOG

Şirketlerde İç İletişimi Digital Signage İle Geliştirmek

Temel iç iletişim zorluklarını çözmek, kurumsal etkinlik ve verimlilik için gerçek bir destek olabilir.Şirketiniz içerisindeki iç iletişimizin güçlü ve stratejik bir iletişim olduğundan emin olmanız önemlidir.Ancak bu konu şirketler için çok önemli olmasına rağmen şirketlerin %50 ‘sinden fazlasında iç iletişim yapısı ve stratejisi bulunmamaktadır.

İç iletişimin ana odağı çalışanları mutlu ve motive etmektir.Bunu gerçekleştirmek için bir çok farklı şirketler bir çok farklı yöntem izlemişlerdir.Ama bu yöntemlerin çoğundan yüksek verimlilik oralanları elde edilememiştir.

Digital Signage ekranları ile güçlü iç iletişim araçları oluşturun

Digital Signage ekranları ile çalışanlarınızın iç iletişimler konularına ve başlıklarına hızlıca erişimini ve dikkatlerini çekmelerini sağlayabilirsiniz.Digital Signage ekranlarındaki interaktif, renkli ve hareketli içerikler herkesin olduğu gibi çalışanlarınızın da daha fazla dikkatini çekecektir.

Örneğin ekranlarınızda o gün doğum günü olan çalışanlarınızın doğum günlerini kutlamanız çalışanlarınız arasında oldukça dikkat çekecek ve mutlu olmalarını sağlayacaktır.

Bunun yanında iş güvenliği bilgilerini digital signage ekranlarınızda yayınlamanız hızlı ve basit bir şekilde çalışanlarınızın güvenliğini sağlayacak bilgileri kendileri ile paylaşmanıza olanak sağlayacaktır.

Paylaş:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bizi Takip Edin

Diğer Yazılarımız

Bizi Takip Edin

Bültenimize Abone Olun

Speed Signage’in sunacağı fırsatlardan ve sektördeki yeni teknolojilerden haberdar olmak için abone olmayı unutmayınız!

Diğer Yazılarımız